+38 (066) 480-38-68

Мобільний шиномонтаж під ключ BRIGHT у мікроавтобусі

     Реалізовано проект складання, встановлення та підключення обладнання для легкового шиномонтажу у мікроавтобусі. Процес монтажу разом із попереднім плануванням розміщення та підключення зайняв один робочий день. В результаті утворився повноцінний мобільний шиномонтаж під ключ, який експлуатуватиметься на дорогах України.

     Цей мобільний шиномонтаж призначений для швидкого ремонту автомобільних коліс у польових умовах. Діапазон обслуговування включає комерційний транспорт, позашляховики, мікроавтобуси та всі легкові автомобілі.

     Основою такого задуму є шиномонтажне обладнання BRIGHT, що займає лідируючу позицію на ринку. За довгі роки обладнання для шиномонтажу bright заслужило бездоганну репутацію щодо якості та надійності серед обладнання китайського виробництва.

     Шиномонтажний комплект включає напівавтоматичний шиномонтажний верстат BRIGHT LC850 з робочим діапазоном захоплення дисків до 24 дюйма. Такий же робочий діапазон має балансувальний верстат BRIGHT CB910GBS. Щоб заощадити внутрішній простір, було прийнято рішення не використовувати захисний кожух на балансировці. Подача стисненого повітря для шиномонтажного обладнання та пневмоінструменту відбувається завдяки столитровому двопоршневому компресору AIRKRAFT AK100-360M-220-ITALY. Електроживлення подається від генератора з можливістю за необхідності переходу на магістральну мережу.

     Для виключення довільного переміщення під час руху мобільної шиномонтажної майстерні з бездоріжжя весь супутній інструмент, пристрої та шиномонтажне обладнання надійно закріплені. Шиноремонтні матеріали складені у металевому ящику для зберігання. Загалом вийшов повнофункціональний мобільний шиномонтаж.


     Також можна вибрати та купити шиномонтаж під ключ із раніше скомплектованих пропозицій, залежно від вимог до технічних параметрів. Безкоштовна доставка по всій Україні, за бажанням клієнта здійснюється введення в експлуатацію (складання, підключення) обладнання. Гарантійний період наданий на шиномонтажне обладнання BRIGHT складає 36 місяців.

     Підсумовуючи, можна стверджувати, купуючи шиномонтаж під ключ БРАЙТ покупець отримує надійне шиномонтажне обладнання високої якості та підтримку професійного відділу сервісу.


363 30.06.2023
Пов'язані товари

Знайшли дешевше?

Розкажіть нам та гарантовано отримайте персональну знижку.

Інтернет магазин «Для СТО» пропонує сучасне обладнання та професійний інструмент для комплектації будь-якого автосервісу. 

Покращуй СТО-заробляй більше!

0