Новинка від ShiningBerg - заправні станції для автокондиціонерів

     До складу надійшло обладнання для заправки автомобільних кондиціонерів ShiningBerg. Достатньо сучасний зовнішній вигляд, просте управління та доступна ціна, є основними елементами для придбання такого обладнання для проведення процедури заправки системи клімат контролю автомобіля.

     Заправні станції представлені в декількох комплектаціях. Найбюджетніша модель – це установка для заправки автомобільних кондиціонерів ShiningBerg AC616 напівавтоматична. Наступна за параметрами автоматична установка для заправки автокондиціонерів ShiningBerg AC626. І найдосконаліша, автоматична заправна станція ShiningBerg AC636 із принтером.

     Усі моделі працюють з холодоагентом R134A. Інтерфейс можна настроїти російською мовою. Великий резервуар для холодоагенту розташований у задній частині установки із зручним доступом. Довгі заправні шланги високого та низького тиску з кранами для приєднання до автомобіля. Прозорі ємності для нової та відпрацьованої олії вбудовані в корпус на боці заправної станції.

     Заправна станція для автомобільних кондиціонерів завжди буде приносити додатковий дохід з мінімальною витратою часу та сил, особливо у весняно-літній період, коли попит на послугу заправки автокондиціонерів суттєво зростає. Завдяки такому обладнанню розширюється спектр послуг. Клієнт задоволений – СТО заробляє більше.

                                                                   


635 18.08.2021
Пов'язані товари

Знайшли дешевше?

Розкажіть нам та гарантовано отримайте персональну знижку.

Інтернет магазин «Для СТО» пропонує сучасне обладнання та професійний інструмент для комплектації будь-якого автосервісу. 

Покращуй СТО-заробляй більше!

0