Новини


Шиномонтажне обладнання M&B Engineering нового покоління

     Виробник M&B Engineering повністю оновив модельний ряд шиномонтажного обладнання, впроваджуючи нові технології та покращуючи функціональні можливості своїх пристроїв. Це дозволяє компанії залишатися в лідируючому положенні на ринку і задовольняти потреби найвибаглив..

Мобільний шиномонтаж під ключ BRIGHT у мікроавтобусі

     Реалізовано проект складання, встановлення та підключення обладнання для легкового шиномонтажу у мікроавтобусі. Процес монтажу разом із попереднім плануванням розміщення та підключення зайняв один робочий день. В результаті утворився повноцінний мобільний шиномонтаж під..

Новинка від ShiningBerg - заправні станції для автокондиціонерів

     До складу надійшло обладнання для заправки автомобільних кондиціонерів ShiningBerg. Достатньо сучасний зовнішній вигляд, просте управління та доступна ціна, є основними елементами для придбання такого обладнання для проведення процедури заправки системи клімат контролю ..

Підйомник Peak 208 стає 4 тонни

    Широко відомий на ринку України автомобільний підйомник Peak 208 вантажопідйомність 4 тонни. Завод виробник збільшив потужність гідравлічної системи з 3500 кг до 4000 кг. Завдяки такій реконструкції двостійковий підіймач має більший запас міцності, який у більшості випадків ..

Шиномонтажне обладнання BEST перейменовано на ShiningBerg

    Досить поширене шиномонтажне обладнання Best змінило логотип. Тепер шиномонтажні та балансувальні верстати поставлятимуться на Український ринок під назвою ShiningBerg. Пов'язано така зміна з виходом компанії на новий рівень та ребрендингом торгової марки. Якість обладнання, ..

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Знайшли дешевше?

Розкажіть нам та гарантовано отримайте персональну знижку.

Інтернет магазин «Для СТО» пропонує сучасне обладнання та професійний інструмент для комплектації будь-якого автосервісу. 

Покращуй СТО-заробляй більше!

0