+38 (066) 480-38-68

Шиномонтажне обладнання

Шиномонтажне обладнання

     У послугах пов'язаних із сезонною зміною колісних шин потребує практично кожен власник автомобіля. Основний дохід шиномонтажне обладнання приносить у період весни та осені, коли відбувається масова перестановка гуми за сезоном. Звичайно без роботи в іншу пору року обладнання для шиномонтаж не залишається. Завжди є потреба на ремонт автомобільних покришок, рихтування дисків, балансування коліс. Для організації повноцінної шиноремонтної Майстерні необхідно мати мінімальний комплект шиномонтажного обладнання. Перед придбанням дуже важливо спочатку розуміти, на які автомобільні колеса будить основний акцент. Шиномонтажне обладнання для легкових автомобілів безліч відмінностей і значно дешевше, ніж вантажне шиномонтажне обладнання. Тут і виникає питання - яке обладнання купити для шиномонтажу.

     Легкове шиномонтажне обладнання використовується для швидкого монтажу та демонтажу колісних шин легкових автомобілів, позашляховиків, комерційного транспорту, мототехніки з подальшою процедурою усунення дисбалансу чи проведенням ремонту. Вартість обладнання для шиномонтажу безпосередньо залежить від виробника, і навіть його функціоналу.

     Устаткування для шиномонтажу вантажного транспорту призначено для робіт з колесами автобусів, вантажних тягачів, тракторів, спецтехніки. та сільгосптехніки. Процес обслуговування трудомісткий, вимагає спеціальної підготовки оператора, який буде контролювати всі етапи ремонту габаритних шин. Купити шиномонтажне обладнання можна без особливих складнощів, але для його вибору варто поставитися уважно.

     Базовими пристроями шиномонтажної техніки є шиномонтажний верстат та балансувальний верстат, так званий шиномонтажний комплект. Вартість шиномонтажного обладнання в повному обсязі будить дешевше на відміну від придбання окремо кожного апарату. Інтернет магазин «Для СТО» пропонує найкраще обладнання для шиномонтажу від найвідоміших світових виробників. У нас завжди знайдеться пропозиція, яка повністю задовольнить будь-які вимоги до обладнання та всьому, що знадобиться для повноцінного надання послуг з шиномонтажу. У наявності шиномонтажне обладнання Китай, яке відноситься до категорії економ та шиномонтажне обладнання Італія преміум класу.

     Придбавши обладнання для шиномонтажу під ключ, Ви отримуєте повний набір всього необхідного в одному місці, якісне шиномонтажне обладнання, гарантію на товар, допомогу та підтримку сервісного центру.

Знайшли дешевше?

Розкажіть нам та гарантовано отримайте персональну знижку.

Інтернет магазин «Для СТО» пропонує сучасне обладнання та професійний інструмент для комплектації будь-якого автосервісу. 

Покращуй СТО-заробляй більше!

0