+38 (066) 480-38-68

Шиномонтажне обладнання BEST перейменовано на ShiningBerg

    Досить поширене шиномонтажне обладнання Best змінило логотип. Тепер шиномонтажні та балансувальні верстати поставлятимуться на Український ринок під назвою ShiningBerg. Пов'язано така зміна з виходом компанії на новий рівень та ребрендингом торгової марки. Якість обладнання, технічні характеристики, колір, залишилися незмінними. Зовнішньо шиномонтажне обладнання ShiningBerg має колишній вид, крім логотипу з назвою. Такі зміни не вплинули на вартість шиномонтажного обладнання. У порівняно з ринковими пропозиціями ціна залишилася доступною, а якість незмінно високою.

     Шиномонтажне обладнання ShiningBerg поставляється у великих обсягах, має достатнє кількість сегментів, спрямованих на різні потреби покупця, починаючи від напівавтоматичного шиномонтажного. верстата економ класу та закінчуючи вантажним шиномонтажним верстатом, який розрахований на обслуговування коліс сільськогосподарської техніки. Балансувальні верстати ShiningBerg також представлені у різних модифікаціях.

     Важливим достоїнством обладнання для шиномонтажу ShiningBerg є наявність сервісного центру. Звернувшись із проблемою, клієнт завжди отримає кваліфіковану консультацію, за необхідності зможе придбати потрібну деталь. Можливий варіант виїзду на об'єкт, і вже за місцем проведення діагностики, калібрування та усунення несправності. Запасні частини є на складі.

     Виходячи з відгуків, які залишали клієнти, що купили шиномонтажний верстат, балансувальний верстат або комплект шиномонтажного обладнання цього виробника можна з упевненістю стверджувати, що обладнання для шиномонтажу ShiningBerg це гарна якість - розумна ціна!

     Так виглядало шиномонтажне обладнання до зміни логотипу

                                                                   

                                                                          

     Такий вигляд має шиномонтажне обладнання після зміни логотипу

                                                                     

                                                                             


918 07.08.2020
Пов'язані товари

Знайшли дешевше?

Розкажіть нам та гарантовано отримайте персональну знижку.

Інтернет магазин «Для СТО» пропонує сучасне обладнання та професійний інструмент для комплектації будь-якого автосервісу. 

Покращуй СТО-заробляй більше!

0