Підйомник Peak 208 стає 4 тонни

    Широко відомий на ринку України автомобільний підйомник Peak 208 вантажопідйомність 4 тонни. Завод виробник збільшив потужність гідравлічної системи з 3500 кг до 4000 кг. Завдяки такій реконструкції двостійковий підіймач має більший запас міцності, який у більшості випадків може стати в нагоді при експлуатації з важкими автомобілями.

     За останні роки підйомник Peak 208 займає лідируючу позицію з продажу автомобільних підіймачів для СТО. Безліч переваг цієї моделі оцінили фахівці, починаючи від простих гаражних майстерень та закінчуючи великими станціями технічного обслуговування. Простий, не вибагливий в обслуговуванні, а головне надійний гідравлічний підйомник, випробуваний на практиці, при регулярному проведенні ТО служить без поломок довгі роки.

     З огляду на заводські зміни автопідйомника незначно піднялася вартість цієї моделі. У незалежності від підвищення ціни підйомник Peak 208 залишається в середньому ціновому діапазоні, порівняно із пропозиціями, які є на ринку. Постійна якість та розумна ціна зупиняють вибір покупців саме на цьому двостоєчному гідравлічному підйомнику.

     Придбавши автопідйомник у нас, клієнт має можливість вибору варіантів підключення обладнання до електромережі (380 або 220 вольт). Також є висококваліфіковані сервісні інженери, які за потреби виконають монтаж підйомника. Гарантія та післягарантійне обслуговування, наявність на складі запчастин на випадок непередбаченої зупинки роботи автопідйомника, виїзд та ремонт у найкоротший термін.

     Підбиваючи підсумки хочеться відзначити основний факт, підйомник для СТО вантажопідйомністю 4 тонни Peak 208 це надійна якість, випробувана часом.

                                                                           

                                                                                  

                                                                          

                                                                                 


1385 01.10.2020
Пов'язані товари

Знайшли дешевше?

Розкажіть нам та гарантовано отримайте персональну знижку.

Інтернет магазин «Для СТО» пропонує сучасне обладнання та професійний інструмент для комплектації будь-якого автосервісу. 

Покращуй СТО-заробляй більше!

0